The Sims 4 Eco Lifestyle - ÜCRETSİZ İNDİR

The Sims 4 Eco Lifestyle - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Dünyayı değiştirme

Evergreen Limanı'nda tüm eylemleriniz ve kararlarınız çevrenizdeki dünyanın durumunu etkileyecektir. Evergreen Limanı şehri ne kadar temiz olursa, doğa o kadar zengin olur. Hava kirliliği olup olmadığına veya havanın gökyüzünde kuzey ışıklarını görecek kadar temiz olup olmadığına siz karar verirsiniz. Çöplerin mahallenizin sokaklarında birikmesine izin verin veya şehir içinde yemyeşil yollar oluşturmak için temizleyin. Sana kalmış!

Evinizi geliştirin

Yeni Oluşturma modu güncellemeleri yeşil yaşamı da teşvik eder. İlk kez faturalarınızı rüzgar türbinleri, güneş panelleri ve çiğ toplayıcılarla dengeleyebilirsiniz. Ekolojik ayak izinizi azaltın ve evinize neşeli ve renkli bir his veren canlı bir çatıya yatırım yapın. İçeride, güzel yeni mobilyalar kurmayı (elbette sürdürülebilir şekilde yapmayı) veya başka birinin çöpünü güzel nesnelere geri dönüştürmeyi seçin!

Nesneleri yapma veya kırma Bir

şeylerden yararlanma ve dönüştürme işleminden bahsetmişken, neden üretici olmaya çalışmıyorsunuz? Şehirde dolaşırken, bir sonraki projeniz için herhangi bir koleksiyon ve malzeme görüp görmediğinize dikkat edin. Brave Sims, kokuyu önemsemedikleri sürece boyalar, bileşenler ve artıklar gibi kaynaklar için kaplara dalmayı deneyebilir. Mumlar, gazlı içecekler, yeniden kullanılan ürünler ve daha fazlası için posta ve çevrimiçi siparişler için serbest çalışanların birliğine katılın! Veya komşularınızı birlikte üretebileceğiniz bir topluluk üretim alanına oy vermeye teşvik edin.

Kendinizi duyurun

Kullanılmayan topluluk alanları tam anlamıyla düzenli depolama alanları haline gelir. Komşularınızı nasıl kullanacağınıza karar vermeye dahil edin. Üretim alanı elde etmek için desteklere ihtiyacınız olacak. Dikey bahçeleri olan ortak bir ekim alanını tercih eder misiniz? Oy verin! Her hafta mahalle için bir eylem planı için yeni topluluğunuzla oy kullanabilirsiniz. Paylaşılan komployu dönüştürün, sahne sanatlarını tanıtın, haftalık egzersiz rutini önerin, yeniden kullanım girişimi talep edin veya tahtadaki birçok alternatif seçeneği keşfedin. Bir şeyler ters giderse kafanızda bir kağıt torba taşıyabileceğinizi unutmayın ...Fragman / Önizleme:
sistem gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
  • İşlemci: Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Çift Çekirdekli 4000+ veya eşdeğeri
  • Bellek (RAM): En az 2 GB RAM
  • Sabit sürücü (boş alan): En az 9 GB boş alan
  • DVD sürücüsü: Yalnızca diskten kurulum için DVD-ROM sürücüsü gerekir
  • Grafik kartı (video): 128 MB Video RAM ve Pixel Shader 3.0 desteği
  • Direct X sürümü: DirectX 9.0c Uyumlu
  • Giriş: Klavye ve fare
  • İnternet bağlantısı: Oyun etkinleştirmesi için gerekli ve oyun güncellemeleri için isteğe bağlı


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski