The Academy: The First Riddle - ÜCRETSİZ İNDİR

The Academy: The First Riddle - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!


Oyun değerlendirmesi:

Merhaba Öğrenciler ve Akademiye Hoş Geldiniz!
Okulun müdürü olarak, kayıt olur olmaz sizi bekleyen bazı özellikleri size göstermek benim için bir onurdur. Akademi her zaman en meraklı zihinleri çekti, bu yüzden şimdi burada olmanız hiç de şaşırtıcı değil. İçeri girip etrafa bir göz atmaktan çekinmeyin!

Muhteşem Akademinin her köşesini keşfedin.
Oldukça muhteşem, değil mi? Endişelenmeyin, bu salonları yürüyebilir ve tüm ihtişamıyla okulda ıslayabilirsiniz. Akademi daha renkli manzaraları ile ünlü olmasına rağmen, daha koyu köşeler de bulunur.

200'den fazla bulmaca ve bilmeceyi çözün.
Akademiye sadece en iyileri ve en parlakları katılır ve bulmacalarımız aralarında olup olmadığınızı kanıtlar. Oynaması kolay, ama ustalaşması zor, öğrencilerimiz için nihai sınavdır.

Okula yaklaşan gizemi çöz ve sırlarını aç.
Böyle zengin bir tarihe sahip bir yer de hikayelerle zengindir. Ancak bu dönem hakkında anlatılanlar, öncekilerden çok daha büyük olacaktır. Yakında okulun sırlarının adil bir payına sahip olduğunu göreceksiniz. Ancak, hatırlayın, ışık gölgelerdeki pusuları ortaya çıkaracaktır.

Unutulmaz karakterlerle tanışın ve arkadaşlar  edinin (hem burada hem de orada birkaç düşman).
Akademi şüphesiz özel bir yer. Ama onu benzersiz kılan, öğrencileri ve personeli. Sadece olağanüstü şeyler yapabilenler zamanlarını okulda geçirirler, böylece her zaman şirketin en iyisinde olursunuz.

Okulun bulmacalarını keşfederek tüm bulmacalardan bir nefes alın.
Akademinin her köşesinde bir bulmacanın beklediğini söylediklerinde haklılar. Ancak, öğrencilerin bulmacalarla mücadele etmedikleri zamanlar için eğlenceli aktiviteler olduğunu da göreceksiniz!

Hepsi bizim tur için olurdu! Bitirmeden önce sizi bununla bırakmama izin verin…
Akademi'nin kapıları, çekirdeğinde büyüleyici bir hikaye ile gerçek bir meydan okuma arayan tüm oyunculara açık. Gerçekten senin olduğuna inanıyorum ve seni yakında okulun koridorlarında görmeyi dört gözle bekliyorum.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows 10
  • İşlemci:  2 Ghz
  • Bellek:  3 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 2GB, Shader Model 2.0
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski