Tainted Grail - ÜCRETSİZ İNDİR

Tainted Grail - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Tainted Grail: Conquest
…, temel yapı mekaniği ve şaşırtıcı bir anlatı katmanı ile zorlu bir roguelike deneyim. Sürekli değişen bir haritayı keşfedin, ölümcül karşılaşmalarla savaşın ve Avalon adasını fethetmek için Fore-sakinlerinin prensi öldürün.

Çeşitli beceriler, rünler ve öğelerden benzersiz kombinasyonlar oluşturun. Daha sert ve daha sert düşmanlarla savaşırken kahramanlarınızı geliştirin ve özelleştirin. İlerlemenizi sürdürmek için köyünüzü kurun ve yükseltin ve deneyimi benzersiz oyun tarzınıza göre uyarlayın.

Tainted Grail
… sıra tabanlı dövüşe sahip karanlık bir fantezi açık dünya RPG. En iyi ve en yenilikçi masa oyunlarından (2018'in en büyük Kickstarter projesi!) Birinden derin, sürükleyici bir hikayeye dayanıyor, ancak doğrudan PC için hazırlanmış yepyeni bir deneyim sunuyor.

Bu ölmekte olan dünyada, hiçbir karar kolay veya ahlaki açıdan açık değildir ve çoğu zaman imkansız seçeneklerle karşılaşacaksınız. Diğer zamanlarda, küçük görünen eylemlerin sonuçları, en az beklenen anlarda sizi rahatsız edecektir. Sonunda, Avalon üzerindeki etkiniz oyun dünyasındaki derin, anlamlı değişikliklerle yankılanacak - tüm kasabalar yükselecek veya düşecek, arazi parçalanacak, eski güçler geri yüklenecek veya sonsuza dek kırılacak.

Fragman / Önizleme:sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci:  3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GTX 750 / Radeon HD 7770
  • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski