STAR WARS Jedi Fallen Order - ÜCRETSİZ İNDİR

STAR WARS Jedi Fallen Order - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Respawn Entertainment'dan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order'da galaksi yayılan bir macera sizi bekliyor. Bu anlatı odaklı, tek oyunculu oyun, Bölüm 3: Sith'in İntikamı olaylarını takiben 66. Seviyenin tasfiyesinden kaçan bir Jedi Padawanının rolüne giriyor. Jedi Düzeni'ni yeniden inşa etmek için, eğitiminizi tamamlamak, yeni güçlü Kuvvet yetenekleri geliştirmek ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmak için parçalanmış geçmişinizin parçalarını almalısınız - hepsi İmparatorluk ve ölümcülünün bir adım önünde kalırken Inquisitors.

Yeteneklerinize hakim olurken, oyuncular filmlerde görüldüğü gibi yoğun Star Wars ışın kılıcı savaşları sunmak için tasarlanmış sinematik olarak yüklü ışın kılıcı ve Kuvvet savaşına katılacaklar. Oyuncuların düşmanlara stratejik olarak yaklaşmaları, güçlü ve zayıf yönlerini büyütmeleri ve rakiplerinizin üstesinden gelmek ve yolunuzdaki gizemleri çözmek için Jedi eğitiminizi akıllıca kullanmanız gerekir.

Star Wars hayranları, ikonik yerleri, silahları, teçhizatı ve düşmanları tanıyacak ve aynı zamanda Star Wars'da yeni olan yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve düşmanlarla tanışacaklar. Bu otantik Yıldız Savaşları hikayesinin bir parçası olarak, hayranlar İmparatorluk tarafından yakın zamanda ele geçirilen bir galaksiyi araştıracaklar. Jedi kahramanı tarafından döndürülen bir kaçak olarak, imparatorluk Jedi'yi tamamen silmeye çalışırken, Jedi Düzeni'nin kalıntılarını yeniden inşa etmek için uzun süredir tükenmiş bir medeniyetin gizemlerini keşfederken, hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaklar.

ANA ÖZELLİKLER

Sinematik, Sürükleyici Dövüş  - Jedi: Düşmüş Düzen, yenilikçi ışın kılıcı savaş sistemi (çarpıcı, ayrıştırma, kaçma) ile, içinde duran engelleri aşmak için kullanmanız gereken güçlü kuvvet yetenekleriyle bir araya getirmeniz gereken Jedi olma hayalini sunar. yol. Bu savaş sistemi sezgiseldir, ancak maceranız boyunca yeni güçler ve yetenekler kazandıkça nüanslarına tam olarak hakim olmak için eğitim ve uygulama gerektirir.
Yeni Bir Jedi Hikayesi Başlıyor  - İmparatorluk'tan kaçan eski bir Padawan olarak, İmparator Engizisyon Mahkemeleri Jedi Düzeni'ni canlandırma planınızı keşfetmeden önce eğitiminizi tamamlamanız gerekir. Eski bir Jedi Knight, cantanke pilot ve korkusuz bir droidin yardımıyla, hikayeye dayalı bir macerada İmparatorluğun kötü makinelerinden kaçmalısın. Savaş, keşif ve bulmaca çözme üzerine odaklanmış çok çeşitli zorlukları keşfedin ve üstesinden gelin.
Galaksi Bekliyor  - Eski ormanlar, rüzgârlı kaya yüzleri ve perili ormanlar, Jedi: Fallen Order'da keşfedeceğiniz eşsiz biyomlardır ve bir sonraki ne zaman ve nereye gideceğinize karar verme özgürlüğüne sahiptir. Yeni güçlerin ve yeteneklerin kilidini açtıkça, haritaları yeni yollarla yeniden dolaşmak için fırsatlar açılıyor; keşfetme şeklinizi artırmak için Gücü kullanıyoruz. Bununla birlikte, İmparatorluk Jedi Düzeni'nin tüm kalıntılarını yok etme çabalarında her adımınızı aktif olarak avladığı için hızla hareket edin.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinilerim:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci:  AMD FX-6100 / Intel i3-3220 veya Eşdeğeri
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 veya Equivalent
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  55 GB kullanılabilir alan


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski