Something Ate My Alien - ÜCRETSİZ İNDİR

Something Ate My Alien - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Aething My Alien, AI Antalasia'nın rolünü üstlendiğiniz ve ziyaret ettiğiniz gezegenleri keşfetmek için küçük Uzaylı lekelerinizi kontrol ettiğiniz bir 2D, kazma ve bulmaca platform oyunudur! Senin görevin, farklı dünyaların zemin kazmak ve sizi kaçırmak korsan tarafından gerekli tüm öğeleri bulmaktır. Her gezegendeki macera sırasında, çevresel tehlikelerle savaşmanız, vahşi yaşamla savaşmanız, gizli bulmaca odalarını çözmeniz ve tüm bunları tüketirken, tükenmekte olan bir oksijen kaynağında ve yerel vahşi yaşamdan çok daha korkutucu bir tehditte hayatta kalmanız gerekir.

Ana Özellikler
4 farklı gezegenin derinliklerinde kazın ve mümkün olduğunca çok ganimet toplayın.
Gizli hazineleri ortaya çıkarmak için blokları iterek ve çekerek bulmaca odalarını çözün.
Oksijen şarj istasyonları bularak ve çevresel engellerden kaçarak hayatta kalın.
6 özel silah seçimiyle düşman flora ve fauna ile savaşın.
Eşya ve enerji toplayarak ekipmanınızı yükseltin ve inşa edin.
Gizli kalıntıları bulun ve başarıları toplayın.
Gizli sırları koruyan korkunç büyük tehditlerle daha büyük savaşlara katılın.
DIG
Korsanların talep ettiği tüm kaynakları ve yükseltmeler oluşturmak için kullanabileceğiniz ek öğeleri bulmak için Uzaylılara rehberlik edin. Bazı gezegenler değerli taşlar, diğerleri belirli mineraller, fosiller, eserler veya gazlar bakımından zengindir. Mümkün olduğunca toplayın!

BULMACA ÇÖZMEK
Her gezegen bir zamanlar çözülmüş gizli hazineleri ortaya çıkaran bir dizi bulmaca odasına sahiptir. Yeni yerlerin kilidini açmak ve maceranızı ilerletmek için ihtiyacınız olan kod parçalarını içeren jetonları almak için blokları doğru konumlara çekin ve itin.

SURVIVE
Uzaylıların kazarken ve keşfederken tehlikeli ortamlarda hayatta kalmaları gerekiyor. Oksijen şarj istasyonlarını bulun ve aşındırıcı, süper ısıtmalı veya zehirli maddeler, düşen kayalar, kaygan buz, toksik gazlar ve açık alev havuzlarından sakının.

KAVGA
Kendinizi bol flora ve faunaya karşı savunmak için farklı mekaniklere sahip 6 benzersiz silah var. Hayvanları, uçan yaratıkları, zırhlı hayvanları şarj etmeye dikkat edin ve asılı mantarların altında yürümeye dikkat edin.

YÜKSELT
Korsanların Uzaylılar için yeni yükseltmeler yapmak istemediği eşyaları kullan. Ne seçmelisin? Daha hızlı madencilik? Daha iyi silahlar mı? Daha büyük oksijen depoları? Daha uzun ömürlü jet paketleri? Ya da mağaraları keşfederken uzaylılarınıza yardım edecek başka bir şey olabilir mi?

BÜYÜK TEHDİT
Kilitli ışınlayıcıların bir labirentini geride bırakan aynı uzaylı ırkı ve onları açmak için gizli kodlar da hepsini korumak için çok tehlikeli bir şey bıraktı, başarısız bir kasa. Bu yaklaşan tehdit süreklidir ve ne kadar çok sandığın kilidini açarsanız, tehdit o kadar rahatsız edici olur ...

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 or newer
  • İşlemci:  Intel Core i3 veya benzeri
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Intel HD 4000 veya daha iyisi. 1 GB VRAM
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski