Shadow Empire - ÜCRETSİZ İNDİR

Shadow Empire - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!


Oyun değerlendirmesi:

Gölge İmparatorluğu sizi, büyüklüğe ve harap edilmiş bir Gezegeni fethetmeye mahkum küçük bir ulusun yüce yöneticisinin yerine koyar.

Bölgelerinizi yönetmenize, Organizasyonlarınızı yönetmenize ve ordularınızı yönetmenize yardımcı olacak Liderleriniz var. Ayrıca çeşitli hedeflerde oynayabileceğiniz Stratagems'e sahip olacaksınız.

Büyük bir askeri fetih, diplomasi, bütçeler, örgütsel yönetim, ekonominizi inşa etme, altyapı ve daha pek çok ayrıntıya gireceksiniz.

Oyun yeniden oynanabilirliği ve deneyi sağlayacak oldukça prosedürel bir tasarıma sahiptir. Gezegenler sadece prosedürel olarak üretilmiyor, aynı zamanda savaştığınız ekipman da.

Tekniklerin, Formasyon Türlerinin ve Model Türlerinin ve bunların araştırma / geliştirmelerinin keşfi için ayrı bir sistem, her oyunda farklı oyun parçaları ile çalışmanız gerektiğini garanti eder.

Oyun evreni, karanlık bir gelecekte başka bir gezegende olma hissini uyandırmak için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda tanıdık kalmak için tasarlanmıştır. Bir oyun olduğunu inkar etmeyen bir oyundur, ancak şeyleri nispeten gerçekçi tutmaya güçlü bir tematik odaklıdır.

Bir strateji oyunu için, liderlerini işlerini iyi yapabilmeleri ve isyan fikirleri almamaları için mutlu tutmanız gereken nispeten güçlü bir rol oynama açısı vardır.

Oyuna katılmak ve bunu dengelemek için bir çok potansiyel mikro yönetim var, sadece 'stratagem oynat' düğmesine tıklayarak süpürme eylemlerine izin veren Stratagems var. Bu, oyuncunun bir düzeltmeden çıkmasına ve temaları da güçlendirmesine yardımcı olmak için mikro şeylerden zihinsel bir mola verir.

Bu oyun, VR Tasarımlarının şimdiye kadar yapılmış en iddialı oyunlarından biridir.

Çok zengin bir deneyim ve daha önce gördüğünüz bir şeyin çerez kesicisi olmayan gerçekten benzersiz bir oyun.

Büyük bir oyun, büyük bir Özellikler Listesi geliyor

Çoğu dönüş Bölgenizde, Liderlerinizle veya üçüncü taraflarla meydana gelen olaylarla ilgili Kararlar vermeniz gerekir (örneğin: kültler, suç sendikaları)

Protein olarak oluşturulan Gezegenler, İklimler, Yağış, Çöller, Kar, Buzullar, Lav akarsuları, Derin Ormanlar, Yabancı Evrim, Dağ zincirleri, Kaynaklar, Nehirler, Biyolojik Tehlike Düzeyi ve Solunum Tehlikesi Düzeyi vb.

Hazırlık, Moral, Sarf Malzemeleri, Deneyim, Yerleştirme, Manzaralar, Keşif, Nehirler, Silah ve Zırh Teknolojileri, Konsantrik Saldırılar, Lider Becerileri ve Duruş Stratagems gibi faktörleri dikkate alan detaylı Savaş Çözümü.

Her biri 3 farklı boyutta (Piyade Zırhı, Ağır Saldırı Tugayı vb.) 100'den fazla farklı Formasyon Türünü keşfedin ve Operasyona Alın
30'dan fazla farklı Model Türünü keşfedin ve Tasarlayın (Hafif Tank, Yürüteçler, Füze Başlatıcılar, vb. Gibi)

Oyun Düşük Teknoloji Seviyesinde başlar, ancak Teknoloji Ağacının sonunda (örneğin) Lazer Silahları, Atomik Füze Başlatıcıları, Yürüteçler, Kalkan Jeneratörleri ve hatta ICBM'ler oluşturmanıza izin veren bilgiler bulacaksınız.

100 Farklı Teknoloji Alanını Keşfedin ve Araştırın (Saldırı Tüfeği, Yosun Fıçıları gibi)
Üniteler, belirli bir operasyonel tedarik aralığında Lojistik Ağı içindeki bir yol altıgenden tedarik alabilir.

Lojistik İstasyon kapasitenizi Yollar veya Raylar yapıp Kamyon İstasyonları, Maglev İstasyonu ve Tedarik Tabanı Varlıkları inşa ederek genişletebilirsiniz.

Liderler Bölge Valileri, Konsey Direktörleri, Ordu Komutanları veya Danışmanları olarak atanabilir ve atanabilir.

Liderlerin 40'tan fazla farklı becerisi olabilir ve İstatistiklerini artırmak için Lider Olanakları alabilirler
Stratagems'i (kartlar) diğer Rejimler, Liderler veya Bölgelerde oynayabilirsiniz. 150'den fazla mevcut.
Memnun Olmayan Liderler sizi terk edebilir, isyan edebilir veya bozulabilir.Liderler Gruplarda bir araya gelme eğilimindedir.

Fraksiyonlar, size bir komşu fethetmenizi veya Teknoloji Seviyenizi yükseltmenizi istemek gibi Talepler sunacaktır.Ülkenizde bir Parlamento, Senato veya Politbüro var, bir oyun sırasında sistemi değiştirebileceksiniz Diplomasi cephesinde: Küçük Rejimler vassal olmaya zorlanabilir veya hatta size katılabilir.

Büyük rejimler barışçıl bir arada yaşamak için bir dizi anlaşma ve anlaşmaya bağlanabilir.
Eşyaların tükenmesinin her zaman sonuçları olduğu gerçekçi tedarik modeli. Petrol eksikliği birliklerinizi hareketsizleştirecek, cephane eksikliği her türlü saldırgan operasyonu durduracak ve yiyecek eksikliği açlıktan ölebilir ve birliklerinizi ve halkınızı öldürebilir.

Çeşitli Madencilik işlemleri mümkündür: Su, Metal, Nadir Metaller, Petrol ve Radyoaktifler.
Madencilik yapılabilecek Kaynakları keşfetmek için araştırma yapmak genellikle gereklidir
Harabeleri temizle ve nadir eserleri keşfet.
Çok oyunculu desteği

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows Windows 8, Windows 10
  • İşlemci:  1.5 GHZ
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 8MB video memory
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu 9 Ses Kartı


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski