Saints Row: The Remastered the Third - ÜCRETSİZ İNDİR

Saints Row: The Remastered the Third - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Saints Row®: Third ™ Remastered, Azizleri güçlerinin yüksekliğinde kontrol etmenizi sağlar ve bunun için göstereceğiniz hayatı yaşarsınız. Bu sizin şehriniz. Bunlar sizin kurallarınız.

Gelişmiş grafiklerle yeniden tasarlanan Steelport, günahın orijinal şehri, seks, uyuşturucu ve silahlarla boğulduğu kadar iyi görünmedi.

Stilwater'ı kendi başlarına aldıktan yıllar sonra, Üçüncü Sokak Azizleri, sokak çetesinden ev markasına dönüştü, Saints spor ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve Johnny Gat bobblehead bebekleri, yakınınızdaki bir mağazada mevcut.

Azizler Stilwater krallarıdır, ancak ünlülerin statüsü fark edilmemiştir. Dünyanın her yerinde piyonları olan efsanevi bir suç kardeşliği olan Syndicate, gözlerini Azizlere çevirdi ve haraç istiyor.

Sendikaya diz çökmeyi reddederek, Sendika kontrolü altındaki mücadele eden bir günah şehrine indirgenmiş bir zamanlar metropol olan Steelport'a karşı savaşıyorsunuz.

Bir tank hava dalışı yapın, Meksika güreş çetesine uydu hedefli bir hava saldırısı yapın ve şimdiye kadar görülen en tuhaf oyun senaryolarında yalnızlığınızla yüksek eğitimli bir askeri güce karşı savaşın.

Crass Destruction Silahları - Düşmanlarını yenmek bir şey. Onları küçük düşürmek başka bir şey. Hover jetleri, insan top mermisi arabaları ve çirkin yakın dövüş silahları eğlencenin bir parçası.

Çılgın Karakter Özelleştirme - Yıkılmış ünlülerden maskesiz ninja korsanlarına kadar şimdiye kadar görülen en tuhaf karakterleri yaratın. Her günahkarın içinde bir Aziz var. Kim olacaksın?

Over The Top Co-op - Yalnız uçun ya da bir arkadaşınızla çevrimiçi oynayın. Ağır silahlı bir sendika üssüne doğru umutsuz bir koşuştururken partnerinizin alev almasına inerek serbest düşme paraşütçülüğü deneyin. Steelport bir arkadaşla her zaman daha eğlencelidir.

Tüm DLC dahil - Üç genişleme misyon paketi ve 30 adet DLC orijinal versiyondan.


Fragman / Önizleme:
sistem gereksinimleri:

  • CPU: Intel i3 3230 / AMD Phenom II X4 98 veya daha iyisi
  • CPU SPEED: Bilgi
  • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • VİDEO KARTI: Nvidia Geforce GTX 560 / ATI Radeon HD 7750
  • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
  • VERTEX SHADER: 5.0
  • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski