Godless Tactics - ÜCRETSİZ İNDİR

Godless Tactics - ÜCRETSİZ İNDİR
Oyun değerlendirmesi:

Godless Tactics'te, seçkin bir takımı büyük bir haritada yönetecek, üç Büyük Güç'ün savaşlarıyla savaşacak, stratejinizi seçecek ve hızlı ve ölümcül dönüş tabanlı savaşlara katılacaksınız. Büyük ölçekli strateji, derinlemesine taktikler ve açık dünya keşiflerini birleştiren Godless Tactics, sizi yeni dünyanın en güçlü dövüş gücünün ustası yapar. Zaferleriniz, keşifleriniz ve seçimleriniz herkesin kaderine karar verecek.

~ ARSA ~
2099 yılında hava zehirlendi ve insanlık yeraltından kaçtı. Dünyayı solunum cihazı olmadan yürümek güvenliyken yaklaşık 800 yıl önceydi ve çok şey değişti. Deniz seviyeleri düştü, iklim ısındı ve yeraltı sığınakları şebekesini beslemek için tüm siviller yıkıldı.

Birçoğu bunu 'her şeyi net' yapmadı. Bunların arasında İngiltere ve Fransa'da üç büyük sığınak vardı: Lumida, Medan ve Dunra. Liderlerinin hepsinin halkının geleceği için kendi vizyonları vardı - ve bu konuda herkesin insanları.

2952 yılına gelindiğinde, bölge büyük makinelerle veya teknik mucizelerle değil, kılıçlar, mızraklar ve çabuk zekâlı bir cesaretle savaştı. 'Mesh'medan'ın büyük imparatorluğu insanların savaşa atmalarını sağladı. 'Yunber' olarak adlandırılan gizemli alan, bir şekilde sonsuz klon saflarına yol açıyor. Küçük 'Lumida' durumu nasıl rekabet edebilir? Girdiğiniz yer burası.

Yüksek ve güçlü bir Mülteci Lumida konseyinin bu çatışmaya müdahale etmesi için görevlendirilen yeni oluşturulmuş elit bir savaş biriminin liderisiniz. Bu takım, kendi dillerindeki 'Agen Misson Lumida' veya 'AML', ustalarının isteklerini yerine getirmek için en çok ihtiyaç duyulan yerlere sert ve hızlı bir şekilde saldırmalıdır. Bu arzular neler? Birkaç kişi bile öğrenmeye başlayabilir…

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  1.86 GHz Çift Çekirdekli veya daha iyi
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Integrated Graphics
  • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  N / A

Daha yeni Daha eski