Football Manager 2020 - ÜCRETSİZ İNDİR

Football Manager 2020 - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:


Futbol kulübünü yönet, istediğin gibi. Football Manager 2020'de her karar, daha önce hiç olmadığı gibi planlama ve ilerlemeyi ödüllendiren yeni özellikler ve cilalı oyun mekanikleri ile önemli, yöneticilerin hem kulübünüzü hem de kendi benzersiz kimliğinizi geliştirmesi ve geliştirmesi için güçlendiriyor.

Tünelden, onun kalbinde, sizinle birlikte yaşayan, nefes alan bir futbol dünyasına yürüyün. Buralarda fikriniz önemlidir!

Bu, planlama ve bilgiyi ödüllendiren bir dünyadır, ancak diğer oyunların aksine, önceden tanımlanmış bir bitiş veya komut dosyası yoktur - sadece sonsuz olasılıklar ve fırsatlar. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve onu oluşturmak size kalmış.

Futbolun bir rüya oyunu olduğunu söylüyorlar. Yöneticiler özel bir hayalperest cinsidir.

Sorunları görmüyorlar, sadece fırsatları görüyorlar: kendilerini dünyanın en iyilerine karşı kanıtlama, yeni bir futbol felsefesi geliştirme ve aşılama, yetenekleri saflardan büyütme, kulübü daha yükseklere kaldırma ve beklemeyi sona erdirme şansı gümüş.

Zirveye nasıl çıkacağınız size kalmış… kararlarınıza ve getirdikleri sonuçlara sahip olacaksınız…

Kendinizi dünyadaki en büyük futbol ülkelerinden 50'sine dayandırın
Her seviyede 2.500 kulüpten birinde yeni bir başarı dönemi izleyin
En iyiyi imzalayın ve geleceği şekillendirin - 500.000'den fazla gerçek oyuncu ve personeli bulun
Taktik görüşünüzü oluşturun ve antrenman sahasında hayata geçirin
Bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı maç motorumuzla her topu tekmeleyin

KALKINMA MERKEZİ
Her şeyi kapsayan yeni bir merkezde gençlik ekibi operasyonlarınızın tam kontrolünü elinize alın. Genç yıldızlarınızı kulübünüze geldikleri andan ve gençlik sıralamasından ilk takım eylemine hazır olana kadar besleyin.

KULÜP VİZYONU
Bir kültür geliştirin, devam eden hedeflere ulaşmak için yönetim kurulu ile birlikte çalışın ve kulübünüzün önümüzdeki sezonlarda ilerlemesi için bir rota planlayın. Kulüp vizyonu toplantı odasının çok ötesine geçer; Kulübünüzün kimliğini güçlendirmek ve çok yıllı kilometre taşlarını karşılamak için transferleri, oyun tarzını ve rekabet beklentilerini etkilemek.

OYUN ZAMANI YOLU
Bir oyuncunun kadronuzdaki yerini tanımlamak için yepyeni bir yol. Fringe Player'dan Star Player'a ve aradaki her şeye net bir yol tanımlayarak, bir sözleşme süresi boyunca şimdiki ve gelecekteki oyun sürenizi oluşturun.

ARKA PERSONEL
Yeni roller, tavsiyeler ve etkileşim, personelinizi her zamankinden daha katılımlı ve önemli hale getirir. Daha fazla alanda daha fazla işbirliği, oyunu gerçek hayattaki bir arka oda ekibinin yapısına yaklaştırıyor.

GRAFİK İYİLEŞTİRMELER
Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, geliştirilmiş aydınlatma ve elden geçirilen saha görselleri, bugüne kadarki en gerçekçi ve en iyi görünen maç deneyimini yaratmak için bir araya geliyor.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:


 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (Güncelleme 1803 / Nisan 2018 veya üzeri) - 64 bit
  • İşlemci:  Intel Pentium 4 (64 bit), Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 - 2.2 GHz +
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 - 256MB VRAM
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

  0 Yorumlar

  Yorum Gönderme

  Post a Comment (0)

  Daha yeni Daha eski