DungeonTop - ÜCRETSİZ İNDİR

DungeonTop - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Masa üstü savaşları ile haydut benzeri bir güverte inşa oyunu! Bir kahraman seçin ve sadakat sonra zindana dalın ve savaşırken güverte inşa edin!

DungeonTop, karışıma sıkı masa üstü savaşlarının bir lezzetini getiren roguelike güverte yapımı türüne yeni bir bakış getiriyor. Menzil, kuşatma, tankçılık ve acele gibi avantajlar elde etmek için akıllı tahta taktikleri kullanın.

Ödül almak için bir risk dengesi ikisini de savaş dışı selamlıyor. DungeonTop'ta ilerleme iki şey anlamına gelebilir, daha fazla altın kapmak veya daha fazla canavarı yenmek anlamına gelebilir! İstediğiniz gibi oynayın. Kurnazlık, hız veya güç için inşa edecek misiniz? Zindandaki seçimleriniz hayatta kalma şansınızı doğrudan etkiler!

Onları kaldırmak için yollar ve eklemek için yağma bol birlikte kartları yükseltmek için dükkanlar vardır. Zindanda macera yapmak, kahramanınızı seviyelendirmenize, donatmak için güçlü silahlar, kullanılacak eserler ve ustalaşma yetenekleri bulmanızı sağlar. Neyi öğreneceğiniz, neyi atacağınız ve kiminle savaşacağınız konusunda dikkatli seçimler yaparak benzersiz fantezi kahramanınızı oluşturun.

Kahraman sınıfı seçimi oyun tarzınızı ve büyülerinizi etkilerken, seçtiğiniz bağlılık hangi kölelerle savaşmanız gerektiğini etkiler. Başarıları, bulmak için hazineleri, toplamak için altın ve kilidini açmak için 800'den fazla güçlü kartlar vardır.

Spellsword Cards evrenindeki üçüncü taksit olarak DungeonTop, saatlerce süren güverte inşa etme seçeneklerini keşfetmenizi sağlayacak ve sürekli olarak tahtada ve dışında başarılı olmanın yeni yaratıcı yollarını bulacaktır!

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10
    • İşlemci:  Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz
    • Depolama:  600 MB kullanılabilir alan

    Daha yeni Daha eski