Disintegration - ÜCRETSİZ İNDİR

Disintegration - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!
Oyun değerlendirmesi:

Halo'nun yaratıcısı Marcus Lehto tarafından kurulan 30 kişilik bağımsız geliştirme stüdyosu V1 Interactive'den Parçalanma geliyor FPS ve gerçek zamanlı strateji öğelerini birleştiren bir bilimkurgu birinci şahıs nişancı oyunu. Dünyada yakın gelecekte yer alan insan hayatta kalmanın tek umudu, robotik armatürlerde insan beyinlerini korumak için geliştirilen bir süreç olan Entegrasyon'dur. Küçük bir direniş gücünün komutasındaki eski insan Gravcycle pilotu olan Romer Shoal olarak oynuyorsunuz, hala insan benliklerinin soluk anılarını kavrarlar. Otoriter Rayonne güçleri insan toplumunun son kalıntılarını ortadan kaldırmaya hazırlanırken, insanlığa karşı savaşmak ve yeniden başlatmak için Romer ve Outlaws ekibine bağlı. Çeşitli silahlı Gravcycles pilotu yapın ve savaşa hükmetmek için kendi kişisel cephaneliğinizin çeşitli benzersiz yeteneklerini ve ustalığından yararlanarak mürettebatınızı yere komuta edin.

Heyecan verici tek oyunculu kampanyaya ek olarak, Disintegration pilotların ve mürettebatlarının çeşitli haritalarda üç heyecan verici oyun modunda yarıştığı çılgın PvP çok oyunculu modele sahiptir.

• Taktik Gravcycle muharebesi:
Ağır silahlı Gravcycle'ı çeşitli ateş gücü, manevra kabiliyeti ve yeteneklere sahip pilot edin. Ayrıca mürettebatınızı yere komuta ederek hedeflere saldırmaya, eşyaları toplamaya ve savaştaki gelgitleri döndürmek için benzersiz yeteneklerini kullanmaya yönlendirin.

• Tek oyunculu kampanyaların
perçinlenmesi : Halo'nun yaratıcısı ve Halo'nun yaratıcı direktörü Marcus Lehto'dan: yeni bir bilimkurgu destanı geliyor. Romer Shoal olarak oynayın ve insanlığın kalıntılarını ortadan kaldırmak için yükselen küresel bir ordu olan Rayonne ile yüzleşin.

• Çılgın çok oyunculu aksiyon:
Üç yoğun, takım tabanlı 5v5 çok oyunculu modda çeşitli haritalarda savaşın. En sevdiğiniz Gravcycle'ı seçin ve takım arkadaşlarınızla birlikte ekibinizi yönetin, objektif tabanlı maçlar kazanmak için rakip pilotlara karşı mücadele edin.

Mürettebatınızı özelleştirin: Her çok oyunculu mürettebatın, farklı beceri setleri ve oyun tarzlarıyla birlikte kendi bireysel görünümü ve kişiliği vardır. Favori ekibinizde ustalaşın ve deneyiminizi çeşitli kostümler, afişler, rozetler ve ifadelerle özelleştirin.Fragman / Önizleme:sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 10 64-bit
  • İşlemci:  Intel Core i5-2400 veya AMD Ryzen 5 1400
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTX 570 veya Radeon HD 7850
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  15 GB kullanılabilir alan


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski