Devil May Cry 5 - ÜCRETSİZ İNDİR

Devil May Cry 5 - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Bildiğiniz Şeytan, PC'de bulunan üst düzey aksiyon serisindeki bu yepyeni girişe geri dönüyor. Yüksek oktanlı stilize eylemin ve serinin bilinen diğer dünyasal ve orijinal karakterlerin bu imzalı karışımı ile düpedüz şeytani olmaya hazırlanın. Yönetmen Hideaki Itsuno ve çekirdek ekip, bu kuşağın en çılgın, teknik olarak gelişmiş ve tamamen kaçırılmaz aksiyon deneyimini yaratmak için geri döndü!

Şeytani güç tehdidi, Devil May Cry 5'te dünyayı bir kez daha tehdit etmeye başladı  . İşgal, bir “iblis ağacının” tohumları Kızıl Mezar Şehrinde kök saldığında başlar. Bu cehennem saldırısı şehri ele geçirmeye başladığında, genç bir iblis avcısı Nero, ortağı Nico ile “Devil May Cry” karavanlarına gelir. Sağ kolunu kullanmadan kendini bulan Nero, kendi kendine yeten bir silah sanatçısı olan Nico'ya, kan emen uçan Empusa ve dev gibi kötü şeytanları ele geçirmek için ekstra güçler vermek için çeşitli benzersiz mekanik Şeytan Kırıcı kolları tasarlaması için çalışıyor. dev düşman Goliath.

ÖZELLİKLERİ
Yüksek oktanlı stilize aksiyon  - Şeytanlar tarafından istila edilen şehri ele alırken, her biri tamamen farklı bir şık savaş oyunu stiline sahip üç oynanabilir karakter içeriyor
Çığır açan grafikler  - Capcom'un şirket içi tescilli RE motoru ile geliştirilen seri, fotogerçekçi karakter tasarımları ve çarpıcı aydınlatma ve çevre efektleri kullanan grafiklerle aslına uygun yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor.
Şeytani istilayı alt edin  - Adrenalinle dolu epik patronlara karşı, aşırı çalışan Red Grave City'de gerçekten katil bir film müziğinin ritmine kadar savaşın.
İblis avcısı  - Serinin ana kahramanlarından Nero ve Sparda'nın kanına sahip olan genç bir iblis avcısı, silah ustaları ve yeni suç ortağı Nico ile iblislerin cehennem saldırısıyla yüzleşmek için Red Grave City'ye gider. Nero'ya şık, efsanevi iblis avcısı Dante ve gizemli yeni karakter V de eşlik ediyor.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:


 • İşletim Sistemi:  WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)

  • İşlemci:  Intel® Core ™ i5-4460, AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı: 2 GB Video RAM'li NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x veya daha iyisi
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  35 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar:  * Xinput desteği Denetleyiciler önerilir * Oyun aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. (Ağ bağlantısı Valve® Corporation tarafından geliştirilen Steam® kullanır.)

  0 Yorumlar

  Yorum Gönderme

  Post a Comment (0)

  Daha yeni Daha eski