Detroit: Becoming Human - ÜCRETSİZ İNDİR


Detroit: Becoming Human - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Detroit: Become Human , Quantic Dream'in ödüllü video oyunu prodüksiyonu  nihayet Steam'de! Jesse Williams  (Grey's Anatomy),  Clancy Brown  (Carnivale),  Lance Henriksen  (Aliens),  Bryan Dechart  (True Blood) ve  Valorie Curry  (Alacakaranlık) gibi dünyaca ünlü aktörlere sahiptir  .

BİZİ İNSAN NEDİR?

Detroit 2038. Teknoloji, android gibi insanların her yerde olduğu bir noktaya geldi. İnsan gibi konuşur, hareket eder ve davranırlar, ancak sadece insanlara hizmet eden makinelerdir.

Üç farklı android oynayın ve bir dünyayı kaosun eşiğinde - belki de geleceğimizden - gözleriyle görün. Kararlarınız oyunun yoğun, dallanan anlatımının nasıl oynandığını önemli ölçüde değiştirecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayacağına ya da öleceğine karar vereceksiniz. Binlerce seçenek ve onlarca olası sonla, Detroit'in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksiniz?

PARÇANIZI GRIPING NARRATIVE'DA OYNA
Ahlaki ikilemlerin ve zor kararların android köleleri dünyayı değiştiren devrimcilere dönüştürebileceği bir dünyaya girin. Dışarıdan bakıldığında insan olmanın ne demek olduğunu keşfedin ve dünyayı bir makinenin gözünden görün.

YAŞIYOR, SEÇİMLERİNİZ
Kararlarınızın sadece üç ana karakterin kaderini değil, tüm Detroit şehrinin kaderini belirlediği iddialı bir dallanma anlatısı şekillendirin. Kara, Connor ve Markus'u nasıl kontrol edeceğiniz yaşam veya ölüm anlamına gelebilir - ve eğer bunlardan biri nihai bedeli öderse hikaye hala devam eder…

ÜLKE YOLLARI, ÜLKE SONLARI
Aldığınız her karar, ne kadar az olursa olsun, hikayenin sonucunu etkiler. Hiçbir oyun tam olarak aynı olmayacak: tamamen farklı bir sonuç bulmak için tekrar tekrar oynatın.

PC İÇİN TAMAMEN OPTİMİZE EDİLDİ
Detroit: Become Human çarpıcı grafikler, 4K çözünürlük, 60 kare / sn kare hızı ve en eksiksiz Detroit: Become Human deneyimi için fare / klavye ve gamepad kontrollerinin tam entegrasyonu ile PC'ye getirildi.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci:  Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz veya AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz veya AMD FX-8350 @ 4.2GHz
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 780 veya minimum 3GB VRAM özellikli AMD HD 7950 (Vulkan 1.1 desteği gerekir)
  • Depolama:  55 GB kullanılabilir alan0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski