Danger Scavenger - ÜCRETSİZ İNDİR

Danger Scavenger - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!


Oyun değerlendirmesi:

Ölümcül etkilidir. Son derece yetenekli. Kayıtsız vatandaşlar için görünmez. Bütün ulusları baş parmaklarının altında olan açgözlü şirketlerle savaşırlar. Takımlar küçümseyen olarak onlara Çöpçü denir.

Durumun döndüğünü ilk fark edenler onlardı. Ve bu, makinelerin ustalarına karşı isyan etmesine neden olan kontrolü devralan yapay bir zeka AIONE.

Zaman geldi. Açık savaşta bu yeni düşmanla yüzleşmek için gölgelerden çıkın.
Yakında AI, Çöpçülerin ne kadar tehlikeli olduğunu öğrenmek zorunda kalacak.

Kötü yapay zeka dünyaya kıyamet getirir. Bir zamanlar kader tarafından reddedilen, şimdi yüceltilen ve takdir edilen bir grup dışlanmış - Çöpçüler, statükonun üstesinden gelmeye karar veriyor… ve elbette, yolda yağmalayın ve büyük hazinelerle dolu bir çanta ile saklanmaya dönün ...

Her zamankinden daha yüksek sürüneceksiniz.

Danger Scavenger, sizi ruhsuz AI tarafından kontrol edilen acımasız düşmanlarla karşılaşacağınız nefes kesen bir siberpunk kentinin çatılarına götüren yoğun bir siberpunk temalı roguelike ufuk çizgisi tarayıcısıdır.

Maceraları ve hazineleri bulmak için zindanlar, mağaralar ve cehennemdeki en karanlık çukurlarda sürünmeyi unutun. Dünya değişti ve yeni zamanlar geliyor. Yeni ufuklar ve olanaklar aramak için yeraltından yukarı çıkıp çıkacaksınız.

Dışardan biri olun ve büyük gökdelenlere gizlenmiş kurtuluş ve sayısız zenginlik arayışında riskli bir avı başlatın. Tehlike o kadar büyük ki, her Çöpçü tarihin seyrini sonsuza dek değiştirebilir… ya da unutulmuş başka bir hurda avcısı olabilir. Yolunuzu akıllıca seçin - daha büyük riskler daha büyük ödül demektir!

Dinamik risk ödüllü oyun: yolunuzu akıllıca seçin, zorluklarla yüzleşin ve her zaman olmak istediğiniz kahraman olun! Veya… daha kolay bir yol izleyip hiçbir şey yapmadan geri dönün.
Seçim yapabileceğiniz 4 benzersiz Çöpçü (ve daha fazlası) - her birinin problemlerle başa çıkma becerileri ve tarzı var: gizlilik, strateji, hızlı ateş eylemi veya belki bunların bir karışımı? Sen karar ver!
İşbirliği Modunda düşman robotlarla takım kur ve savaş
5 açgözlü şirketi yenin. 30'dan fazla düşman türü, özel sürümleri ve patronlarıyla yüzleşin. 30'dan fazla çeşitli silah, 50'den fazla aktif ve pasif eşya ve satın almak veya yağmalamak için yükseltmeler arasından seçim yapın.
Maceralarınız sırasında keşfedilmeyi bekleyen beklenmedik eşya kombinasyonları. Mükemmel stratejinizi birçok denemeye ve hataya göre tasarlayın;
Her zamankinden daha fazla sürüneceksiniz - bu eşsiz ufuk çizgisi tarayıcısı sizi AI tarafından kontrol edilen robotlarla karşılaşacağınız nefes kesen cyberpunk şehrinin çatılarına götürüyor.
Hurda toplayın ve ekipmanı elden çıkarın. Üretim sistemini kullanarak her silahı kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7
  • İşlemci:  AMD Ryzen 3 veya Intel Core i3 (3 Ghz)
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon 7970 veya NVIDIA GeForce 770 veya eşdeğeri DirectX 11 kartı
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Daha yeni Daha eski