COVID: The Outbreak - ÜCRETSİZ İNDİR

COVID: The Outbreak - ÜCRETSİZ İNDİR 
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!
Oyun değerlendirmesi:

İçinde yaşadığımız dünya şu anda korkunç COVID-19 salgını ile kaplıdır. Bu kalıcı hastalık müthiş bir rakip ve hepimiz bir aşı geliştirilmeden önce bir süre bizimle kalacağının farkında olmalıyız. Bu bizi eldeki konuya getiriyor çünkü Jujubee bu koronavirüsle savaşmaya katılımını beyan etmek istiyor. Mayıs ve Haziran ayındaki tüm net Steam satışlarımızın% 20'sinin, salgın Hazırlık Yenilikleri Koalisyonuna (CEPI) ve koronavirüs pandemisinin sonuçlarına karşı mücadeleyi destekleyen diğer yardım kuruluşlarına bağışlanmasına karar verdik.

Jujubee'de oyunların her zaman güncel ve ciddi konuları ele alması gerektiğini düşündük. Tarihsel-belgesel oyunumuz KURSK söz konusu olduğunda, Rus denizaltı trajedisi konusuna değindik ve bir silah yarışının hangi sonuca yol açabileceğini, Derin Dalış Simülatöründe sualtı dünyamızın ekolojisi ve korunması ile ilgili konulara odaklandık, ve Realpolitiks terör ve göç sorunuyla mücadele ediyor. COVID'de: Salgın, oyuncuların en güncel ve en dokunaklı konu ile yüzleşmesine izin veriyoruz - tehlikeli bir virüs salgını.

Küresel Sağlık Örgütü'nün (GHO) lideri olarak göreviniz bir koronavirüsün yayılmasını kontrol etmek ve çok geç olmadan insanlığı kurtarmaktır.

Kriz yönetimine ek olarak, oyun oyunculara salgın durumunda nasıl davranacakları, hangi eylemleri yapacakları ve kendilerini ve sevdiklerini en etkili şekilde nasıl koruyacakları hakkında bilgi sağlar. Oyun DSÖ tarafından yayınlanan verilere ve uzmanlardan ve danışmanlardan edinilen bilgilere dayanmaktadır.

Eylemleriniz yoluyla, bir kriz sırasında yönetmenin ne kadar zor olduğunu, çeşitli kararların küresel salgına karşı etkili bir mücadele üzerinde nasıl bir etkisi olabileceğini görebileceksiniz, bu da şarlatanları dinleyerek veya uygun tıbbi ekipman eksikliğinden kaynaklanabilir. .

Virüs, mutasyon yoluyla eylemlerinize adapte olur, böylece iletim yeteneklerini, inkübasyon süresini, ilaç direncini ve çok daha fazlasını tahmin etmeli ve dikkate almalısınız. Bir ülkenin yeni enfeksiyonların sayısını azaltmak için sınırlarını kapatıp vatandaşları karantinaya alması veya zaten enfekte olanların iyileşmesini hızlandırmak için yeni hastaneler ve acil çadırlar kurması gerekip gerekmediğine karar verin. Akıllıca seçim.

ÖZELLİKLERİ:

Pandemi Yönetimi

korkunç hastalıktan kurtulmak için dünyaya ne yapılması gerektiğini tavsiye edin; fonları, personeli, ilaçları ve araştırma önceliklerini yönetmek.

Acil Durum Kararları Verme

ulusal acil durum ve yakın sınırlar ilan edin, zorunlu aşılamayı, yakın okulları ve havaalanlarını uygulayın. Koronavirüsü durdurmak için ne gerekiyorsa yapın.

Araştırma Yeni Projeler

hastalıkla mücadele için yeni yollar geliştirmek sağlam bir stratejidir. Düşmanınız değişebileceğinden, yeni kazanılmış yeteneğinizi tamamen işe yaramayacağından temkinli olmayı unutmayın.

Öngörülemeyen Olaylar

devam eden sahte haberleri, sarf malzemelerini toplu olarak nasıl ele aldığınızı veya gelen tehdidi görmezden gelenleri hastalığa karşı hakim olup olmayacağınıza karar vermek için uzun bir yol kat edeceksiniz.

Hayati Binalar İnşa Et

hastaneler, acil çadırlar, araştırma kurumları, kontrol noktaları, polis istasyonları ve çok daha fazlasını inşa et. Yaptığınız her bina salgını durdurmada belirleyici bir faktör olabilir.

Games Beyond ™

bir koronavirüsün nasıl çalıştığı, enfekte olursanız ne yapabilirsiniz ve karantinaların neden verildiği konusunda kendinizi eğitin. Bir salgının neden insanlık için bir tehdit olduğunu anlayın.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri
  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci:  3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya eşdeğeri 2 GB video RAM ile
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX uyumlu
  • Ek Notlar:  64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski